O nás

Mgr. Ivan Brambaški je advokátem, který vykonává praxi od r. 2005, kdy byl po úspěšně absolvovaných zkouškách zapsán do seznamu advokátů vedených Českou advokátní komorou. Svou advokátní praxi zaměřuje primárně na oblast civilního práva s důrazem na právo obchodních korporací, spornou agendu a současně na právo insolvenční. 

V současné době v advokátní kanceláři působí řada spolupracujících subjektů, ať již z řad jiných advokátů, tak z řad daňových poradců či auditorů. S ohledem na tuto šíři je možné klientům nabídnout a zajistit velmi širokou oblast služeb právního charakteru a ekonomického charakteru. 

Všechny spolupracující subjekty jsou vysoce profesionální a zkušení, přičemž mnoho z nich získalo vzdělání a praxi nejen v České republice, ale také v zahraničí a rovněž praxí v mezinárodních společnostech či mezinárodních advokátních kancelářích. 

Mezi klienty advokátní kanceláře patří mnoho národních a mezinárodních společností, právnické a fyzické osoby, jsme schopni zajistit právní služby pro státní organizace a veřejné korporace. 

Našim cílem je poskytování vysoce individuálních právních služeb, které přesně odpovídají potřebám našich klientů.

Letenská 121/8, Praha 1 – Malá Strana, PSČ 118 00, brambaski@brambaski.cz

Hola